Pogodny Dom SenioraJesteśmy świadomi zagrożeń związanych z pandemią koronawirusa. Poznaj nasze działania antycovidowe...

Pogodny Dom Seniora

Nasze działania antycovidowe

Bezpieczeństwo naszych podpiecznych w Pogodnym Domu Seniora to dla nas priorytet, szczególnie w „nowej rzeczywistości”.
Pragniemy by nasi mieszkańcy mieli świadomość, że dokładamy wszelkich starań by zapewnić im komfort zgodny z nowymi zasadami bezpieczeństwa.
dwoje osób w maseczkach

ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO

szafa
Zapewniamy bezpieczeństwo Naszym Podopiecznym poprzez stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad i norm bezpieczeństwa sanitarnego związanego z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Korzystamy z płynów do dezynfekcji dostępnych na terenie Pogodnego Domu Seniora i zalecamy, by robił to każdy z naszych mieszkańców. Mamy świadomość, że zagrożenie jest realne, dlatego wyposażyliśmy nasz Pogodny Dom Seniora w innowacyjny sprzęt i urządzenia mające na celu zapewnić komfort i możliwość swobodnego korzystania z placówki.
Wyposażenie placówki:
Jesteśmy wyposażeni w innowacyjną szafę firmy Samsung – Airdresser. Poza odświeżeniem ubrań i pozbyciem się nieprzyjemnych zapachów spełnia bardzo ważną funkcję, czyli dezynfekuje tkaniny za pomocą pary i powietrza. Technologia JetSteam generuje parę, która dzięki silnemu podmuchowi powietrza JetAir jest rozprowadzana wewnątrz i na zewnątrz ubrań. W ten sposób eliminuje aż do 99.9% wirusów i bakterii, 100% roztoczy i 99% szkodliwych substancji.
Ponadto posiadamy:

Oczyszczanie powietrza – skuteczne działanie antycovidowe

Jednym ze wdrożonych przez nas działań antycovidowych jest oczyszczanie powietrza przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Dzięki naszym oczyszczaczom jesteśmy w stanie nie tylko poprawić jakość powietrza w Prywatnym Domu Opieki w sąsiedztwie Gliwic, ale przede wszystkim zredukować zagrożenie epidemiologiczne związane z szerzącą się infekcją SARS-CoV-2.

Wśród pozostałych zalet oczyszczania powietrza wyróżniamy:

Oczyszczacz powietrza

Gwarantujemy naszym podopiecznym troskę, zrozumienie, empatię oraz opiekę najwyższej jakości, której możesz zaufać!