Dom Seniora Gliwice i okolice

Jeżeli poszukują Państwo Prywatnego Domu Opieki, a Gliwice to obszar, w którym mieszkacie, zapraszamy do skorzystania z usług Pogodnego Domu Seniora. Nasz ośrodek jest nowoczesną placówką, która została w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz seniorów. Na terenie Pogodnego Domu Seniora znajduje się zamknięty ogród oraz Zespół Szpitali Miejskich.

To, co wyróżnia Pogodny Dom Seniora, to nie tylko dostęp do specjalistycznej opieki medycznej, ale również:

Dom Seniora – opieka dla Pacjentów z Gliwic i okolic

W naszym Domu Seniora obecni są seniorzy i osoby wymagające codziennego wsparcia opiekunów medycznych z Gliwic oraz okolicznych miejscowości.

Dbamy o zbilansowane i zdrowe żywienie Podopiecznych, dostosowując dietę do indywidualnych preferencji oraz stanu zdrowia. W naszej ofercie dostępne są diety lecznicze, zwyczajne, alternatywne oraz specjalne.

Jak wygląda codzienny pobyt w Prywatnym Domu Opieki?

Pobyt w prowadzonym przez nas Prywatnym Domu Opieki rozpoczyna się od dopełnienia niezbędnych formalności. Tutaj wymagane są: zgoda opiekuna lub Podopiecznego, zaświadczenie lekarskie o aktualnym stanie zdrowia, wykaz przyjmowanych leków oraz zgromadzona dokumentacja medyczna. Po przyjęciu seniora do naszej placówki przekazujemy najważniejsze zasady dotyczące funkcjonowania Domu Seniora i przydzielamy odpowiedni pokój. W każdym pokoju znajduje się niezbędne wyposażenie – w tym specjalistyczne, elektryczne łóżko z materacem przeciwodleżynowym.

Plan dnia obejmuje punkty wspólne oraz zindywidualizowane zajęcia. Zapewniamy pełne wyżywienie, które składa się z 5 posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. W zależności od stanu zdrowia oraz preferencji posiłki mogą być spożywane we wspólnej jadalni lub w swoich pokojach.

W wolnym czasie Podopieczni mogą skorzystać z ogólnodostępnej strefy, która obejmuje kompleks wypoczynkowy wraz z TV.

Masz pytania? Napisz do nas!
Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

ZAPRASZAMY !!