Dom Seniora Katowice i okolice

Profesjonalna opieka, nowoczesne wnętrza oraz bogactwo zajęć grupowych sprawiają, że do naszego Prywatnego Domu Opieki trafiają Pacjenci z Katowic i okolicznych regionów. To właśnie w naszym ośrodku mogą liczyć na holistyczne podejście oraz zindywidualizowany plan dnia. Specjalizujemy się w opiece nad seniorami oraz osobami, u których zdiagnozowano przewlekłe, utrudniające samodzielne funkcjonowanie schorzenia.

Dom Spokojnej Starości najlepszym miejscem dla seniorów z Katowic i okolic

Seniorzy przebywający w naszym Domu Spokojnej Starości mogą liczyć na całodobową pomoc opiekunów medycznych, którzy wspierają ich w codziennych czynnościach. Żaden z naszych Podopiecznych nie jest zdany sam na siebie.

Nad bezpieczeństwem, zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem czuwa nie tylko nasz wykwalifikowany personel, ale również zaawansowany system teleopieki.

Jakie korzyści przyniesie pobyt w Domu Seniora?

Pobyt w Domu Seniora to nie tylko bezpieczeństwo i profesjonalna opieka ze strony personelu. Dzięki zakwaterowaniu w naszej placówce seniorzy mogą korzystać z wielu dedykowanych zabiegów oraz zajęć – jednocześnie wypełniając swój wolny czas. Niezwykle istotną kwestią jest również towarzystwo osób z tej samej grupy wiekowej, a tym samym szansa na zawarcie nowych znajomości. W sytuacji, gdy senior zapragnie pobyć w ciszy i samotności może skorzystać ze strefy relaksu lub po prostu udać się do swojego pokoju.

Nie warto zapominać o tym, że pomieszczenia w naszym Domu Opieki są ściśle dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz seniorów mających ograniczone zdolności ruchowe. Na terenie obiektu znajdują się: winda, barierki zabezpieczające oraz elektryczne łóżka, które zostały wyposażone w materac przeciwodleżynowy.

Kolejną kwestią, która przemawia na korzyść Domu Seniora, jest samo otoczenie placówki. Tuż przy naszym obiekcie znajduje się ogród, a w najbliższej okolicy urokliwe i interesujące miejsca, w którym seniorzy mogą spotkać się z najbliższymi.

Pobyt w Domu Seniora jest szczególnie wskazany w przypadku osób wymagających stałej opieki, podawania lekarstw oraz wykonywania zabiegów. Opiekunowie pracujący w placówce to osoby odpowiednio przeszkolone i wykształcone, które doskonale wiedzą, jak zrealizować poszczególne procedury.

Masz pytania? Napisz do nas!
Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

ZAPRASZAMY !!