Dom Seniora Bytom i okolice

Nasz Prywatny Dom Opieki zlokalizowany jest nieopodal Bytomia, dzięki czemu seniorzy i osoby niepełnosprawne mają dostęp do specjalistycznej opieki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Podopiecznych, przygotowaliśmy kilkanaście jedno, dwu oraz trzyosobowych pokoi, które mieszczą się w nowoczesnym obiekcie tuż przy Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Dbamy o to, aby Pogodny Dom Seniora postrzegany był, jak przytulny dom, w którym każdy podopieczny może liczyć na wsparcie personelu oraz czuć ciepło i rodzinną atmosferę.

Jakie usługi oferuje Dom Seniora?

Prowadzony przez nas Dom Seniora zapewnia najwyższą jakość usług dla Pacjentów z Bytomia i okolicznych miejscowości w województwie śląskim. W zależności od indywidualnych potrzeb najbliższej rodziny możemy przejąć opiekę nad seniorami i osobami przewlekle chorymi w ramach:

Zawsze kierujemy się dobrem naszych Podopiecznych, dostosowując plan dnia oraz zakres opieki specjalistycznej do aktualnego stanu zdrowia oraz indywidualnych potrzeb. Nasi Podopieczni mogą również liczyć na wypełnienie czasu wolnego poprzez realizację swoich pasji, udział w zajęciach dodatkowych oraz rozwój zainteresowań.

Dlaczego warto korzystać z usług Prywatnego Domu Opieki?

Prywatny Dom Opieki to miejsce, w którym seniorzy oraz osoby wymagające stałej opieki specjalistów mogą czuć się swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie. Domowa, rodzinna atmosfera, oraz kontakt z rówieśnikami sprawiają, że samotni seniorzy odzyskują radość życia i z chęcią rozwijają swoje zainteresowania.

Wśród korzyści, jakie zapewnia pobyt w Domu Seniora, wyróżniamy:

W naszym Domu Opieki pracują wykwalifikowani opiekunowie, którzy pomagają Podopiecznym w wykonywaniu codziennych obowiązków. W trosce o jakość świadczonych usług współpracujemy wyłącznie ze specjalistami z doświadczeniem – dbając o ich nieustanny rozwój oraz szkolenia.

Masz pytania? Napisz do nas!
Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie

ZAPRASZAMY !!